3+,  4+,  5+,  6+,  7+

„Gwiazdka u Niedźwiadka”

Świąteczna książka z fajerwerkami? Proszę bardzo, taka właśnie jest „Gwiazdka u Niedźwiadka”, czyli książkowy kalendarz adwentowy. Jednak to nie tylko 24 opowiadania, a również ubieranie choinki wspólnie z przyjaciółmi Niedźwiadka. I nie żartuję, naprawdę będziesz dekorować choinkę, a nawet otworzysz prezenty.

Gwiazdka u Niedźwiadka
Gwiazdka u Niedźwiadka

„Gwiazdka u Niedźwiadka” robi wrażenie. Formatem, gadżetami, pomysłem i opowieściami ciepłymi jak wełniane skarpety. Oto przyjaciele Niedźwiadka szykują się na gwiazdkowe spotkanie i wspólne wieszanie ozdób choinkowych. Sowa, jeż, myszka, krokodyl, a nawet żyrafa spieszą z pakunkami do Niedźwiadka. Nie każdemu jednak z łatwością przyszło znalezienie odpowiedniego prezentu dla misia. 24 krótkie historyjki pokazują, z jakimi emocjami, obawami czy zagwozdkami boryka się każdy zwierzak. To też opowieści o przyjaźni, empatii, wsparciu i wzajemnej pomocy. Pojawi się nawet motyw złego wilka i jego przemiany.

Gwiazdka u Niedźwiadka
Gwiazdka u Niedźwiadka
Gwiazdka u Niedźwiadka

Atrakcja w postaci tekturowej choinki i małych zawieszek ukrytych w kopertach na każdej stronie to coś, co doceni każde dziecko. Taka zabawa wzmacnia ciekawość, skupienie i zanurzenie się w historii. W pewien sposób dziecko staje się kolejnym uczestnikiem Gwiazdki u Niedźwiadka. A element zaskoczenia, zgadywania i oczekiwania dodatkowo podkręci dziecięcą ekscytację.

„Gwiazdka u Niedźwiadka” to absolutnie wyjątkowy kalendarz adwentowy. Zaskoczy, wzruszy i rozbawi, a do tego w niebanalny sposób otuli świątecznym nastrojem.

„Gwiazdka u Niedźwiadka”, Beatrice Garel, Thomas Baas

Wydawnictwo TAKO, 2022

Liczba stron: 28

Wiek: 3+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *