1+,  2+,  3+,  Kartonówki,  Serie

„Zabawa w chowanego”

Zabawa w chowanego

Dziś coś dla wszystkich tych, którzy z książkami dopiero się oswajają, a przy okazji poznają świat (i siebie samego/samą). Dla tych, co uczą się doświadczać książek rożnymi zmysłami – dotykiem, wzrokiem, słuchem, czasem też węchem, a nawet smakiem. Też dla tych, którzy zabawy w „A kuku!” nigdy nie mają dość, a widząc swoje odbicie w lusterku, przystają zaintrygowani. Seria „Zabawa w chowanego” to książki dla dzieci i ich rodziców, które radośnie zachęcają do wspólnego czytania i zabawy. A przecież wiesz, że najlepsze, co możesz dać dziecku to swój czas, uwagę i miłość.

Zabawa w chowanego
Zabawa w chowanego

„Zabawa w chowanego” to cztery wesołe książki, które wywołują u dzieci ciekawość, piski radości i ekscytacji. A co różni je od standardowych kartonówek dla maluszków? Otóż to, że oprócz krótkiego tekstu i kolorowych ilustracji, mają filcowe klapki, pod którymi dziecko znajdzie namalowany pojazd („Gdzie się schował samochód?”), bajkową postać („Gdzie się schował jednorożec?”) lub zwierzaka („Gdzie się schował kotek?” i „Gdzie się schował kurczaczek?”). A jak już dziecko odkryje, gdzie się schowały owieczka, wróżka i łódka, to na ostatniej stronie będzie na nie czekać lusterko, w którym odnajdzie właśnie swoje odbicie. Tyle niespodzianek w tych niewielkich książkach!

Zabawa w chowanego
Zabawa w chowanego

„Zabawa w chowanego” to książki wielozadaniowe dla najmłodszych.

„Zabawa w chowanego” to atrakcyjna propozycja dla najmłodszych łącząca czytanie z zabawą. Książki z tej serii rozwijają wyobraźnię i zdolność myślenia oraz wnioskowania, pobudzają sensorykę i motorykę małą, a przede wszystkim uczą, że nawet jeśli czegoś nie widać, to nadal może to istnieć.

Każda z tych książek inspiruje do stworzenia własnych zabaw w chowanego i zaznajamiania dziecka z kolejnymi postaciami, przedmiotami czy zwierzętami. Cała seria z pewnością poszerzy słownictwo najmłodszych, a także będzie punktem wyjścia do poznawania kolorów (jest ich tu naprawdę wiele) i kształtów.

„Akademia mądrego dziecka” od HarperKids urosła o kolejne bardzo dobre tytuły dla maluchów. Zdecydowanie warto na nie zwrócić uwagę.

„Akademia mądrego dziecka”, seria „Zabawa w chowanego”.

Wydawnictwo HarperKids, 2023

Liczba stron: 10

Wiek: 0+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *