2+,  3+,  4+,  5+,  Kartonówki,  Wierszyki,  Z humorem

„Niepewna królewna”

Czy królewna zamieniła się w żabę? Nie, takie bajki już były. Tym razem żaba jest po prostu żabą, ale na kilka chwil zapragnęła usiąść na królewskim tronie. Założyła koronę, zaskrzeczała do kota, a przez okno chciała wyskoczyć do smoka. W zamku zapanował mętlik, chaos i rozgardiasz. Jak to teraz opanować?

Niepewna królewna
Niepewna królewna

Przed Tobą kolejny tytuł z serii „Kartonówki dla ciut starszych” z wydawnictwa Bajka. Tym razem jest to śmieszny, dynamiczny i skoczny, niczym żaba, wierszyk Doroty Gellner „Niepewna królewna”. Będziesz się więc śmiać, łapać za głowę, rechotać i próbować nadążyć za zieloną bohaterką. Może razem z nianią spróbujesz złapać żabę, może z rycerzami przejrzysz ją na wylot. A na koniec pewna królewna pojawi się w drzwiach, a żaba jak stała, tak czmychnie raz, dwa.

Niepewna królewna

Takich wesołych i pełnych wigoru książek chciałabym jak najwięcej. Dzięki nim czytanie staje się cudowną rozrywką, daje radość i swobodę. A przecież o to w czytaniu chodzi, aby kojarzyło się z uśmiechem, zabawą i odprężeniem.

Polecam „Niepewną królewnę”, gdy trzeba maluchowi poprawić humor, ale tez wtedy, gdy humor dopisuje. Warto zabierać ją ze sobą na spacer, na imprezę, do lekarza. Sprawdzi się w aucie, samolocie i na kocu piknikowym. Po prostu zawsze i wszędzie.

Niepewna królewna
Niepewna królewna

„Niepewna królewna”, Dorota Gellner

Ilustracje: Beata Zdęba

Wydawnictwo Bajka, 2022

Liczba stron: 24

Wiek: 2+

Inne książki z serii „Kartonówki dla ciut starszych”: „Koteczek Kiciuś”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *