7+,  8+,  9+,  Dla nastolatków,  O emocjach,  O przyjaźni i relacjach

Seria książek „Lukrecja”

Tu kupisz najnowszy tom!

Seria o Lukrecji liczy już 8 tomów! I wcale mnie to nie dziwi, bo te książki wciągają na maksa!

W przygodach Lukrecji, jej rodziny i przyjaciół można się przeglądać jak w lustrze.
Są tu wyraziści bohaterowie, jak babcia Lukrecji, Scarlett. Pełna pomysłów, zawsze gotowa wesprzeć wnuczkę w nawet najbardziej szalonych działaniach, smakoszka wina.
Są też rożnorodne relacje, a ta, która jest najbardziej wyjątkowa, to relacja Lukrecji z mamą. Obie bohaterki miewają spięcia, czasami się nie rozumieją, ale zawsze się wspierają, motywują i stają za sobą murem.

Te książki to domowe i szkolne perypetie, przyjaźnie, zauroczenia i pasje. To też zmiany i ciekawe spojrzenie dorastającej nastolatki na świat dorosłych.

🔴Najnowszy tom, „Lukrecja zdobywa szczyt” to książka idealna na zbliżający się zimowy czas. Będą tu Święta, szkolna wycieczka, jazda na nartach i dużo śmiechu. Będzie też Rafał, chłopak, do którego Lukrecja ma słabość.

W świecie Lukrecji przepadną dorastające nastolatki, ale również chłopaki znajdą tu świetną rozrywkę. Jestem pewna, że każdy nastolatek chciałby mieć taką kumpelę jak Lukrecja!Ach, jeszcze jedna ważna rzecz! Autorką serii o Lukrecji jest Anne Goscinny, córka Rene Goscinnego, który stworzył serię o Mikołajku. To co, czujecie się zachęceni? 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *