6+,  7+,  8+,  9+,  O przyjaźni i relacjach

„Tajny dziennik”

Tu kupisz dziennik

Pamiętnik, dziennik, isnpirownik, notes, planer i szkicownik w jednym? Proszę bardzo, oto „Tajny dziennik”. Czyli miejsce, które, choć niewielkie formatem, pomieści dziesiątki pomysłów, setki planów i jeszcze więcej myśli, które raz zapisane zostaną z Twoją córką na zawsze. A jeśli na dodatek jest ona miłośniczką książek o Emi, to ten dziennik będzie strzałem w dziesiątkę.

Tajny Dziennik
Tajny Dziennik

Znajdzie się w nim miejsce na stworzenie własnego drzewa genealogicznego, na odcisk przyjaźni, na spisanie ulubionych filmów, książek, wydarzeń, muzyki. To też przestrzeń na wzmocnienie swoich silnych stron, na lepsze poznanie siebie. Bo samo zastanowienie się nad tym, jaka jest moja ulubiona potrawa, kolor czy kwiat, to nic innego, jak trenowanie uważności.

Tajny Dziennik

„Tajny Dziennik” to również kalendarium, kilka testów, miejsce na spisanie wspomnień, marzeń i planów. Można w nim nie tylko pisać, ale też kolorować, robić projekty, ozdabiać naklejkami i szkicować. Ostatnie strony to zachęta do założenia własnego Klubu Detektywistycznego, zainspirowanego działaniami Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn.

Tajny Dziennik
Tajny Dziennik

Całość jest bardzo poręczna, półtwarda okładka nie pozwoli zniszczyć się dziennikowi, ale też nie sprawi, że będzie za ciężki, aby zabrać go ze sobą na spacer albo nocowankę u przyjaciółki. Strony są solidnie zszyte i sklejone, a to bardzo istotne dla każdego dziennika czy pamiętnika, bo przecież będzie regularnie w użyciu.

A smaczku „Tajnemu Dziennikowi” dodaje fakt, że nie znajdziesz go nigdzie poza oficjalnym sklepem „Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn”. Już wiesz, której fance Emi chcesz sprawić niebywałą radość i podarować „Tajny Dziennik”?

„Tajny Dziennik”, Agnieszka Mielech

Wydawnictwo: Chasing Rainbow Books, 2022

Liczba stron: 112

Wiek: 6+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *