3+,  4+,  5+,  6+,  O emocjach,  O przyjaźni i relacjach

„Zawsze” i „Razem”

Jeśli okroić rodzicielstwo z momentów totalnego wyczerpania, buzującej złości, bezradności i nieustannego stresu, to pozostaną te chwile, dla których właśnie jest się rodzicem. O nich, o esencji bycia mamą i tatą, są książki Joanny Świercz, „Zawsze” i „Razem”.

Zawsze
Zawsze
Zawsze

Zapomnij więc na chwilę o nieprzespanych nocach, o frustracji, bólu i kłótniach. Gdy przegonisz te czarne chmury, które wiszą pewnie nad każdym rodzicem, to pojawi się dojmujące uczucie miłości tak ogromnej, że nie ubiorą jej żadne słowa. Miłości, która koi w trudnych sytuacjach, która tuli, gdy jest dobrze i gdy źle. Miłości, która czasem unosi się ciuchutko nad głowami, gdy razem z dzieckiem gotujesz, słuchasz muzyki albo budujesz z klocków. Która poprawia humor, tłumaczy, słucha i rozumie. Ta czułość, troska i ciepło są zawsze. Możesz ich nawet nie dostrzegać, ale one stają się częścią Ciebie. I tak już będzie zawsze, a na pewno, gdy będziecie razem.

Razem
Razem
Razem

„Zawsze” (o matczynej miłości) i „Razem” (o ojcowskiej miłości) wzruszają i zatrzymują świat w miejscu. Gdy je czytasz masz przed oczami najpiękniejsze momenty z bycia rodzicem, czujesz dumę i szczęście. To książki o bliskości, zaufaniu, uważności i obecności. Stworzone na prezent na wyjątkowe okazje (również te trudne, np. gdy mama wraca do pracy), zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

„Zawsze” i „Razem”, Joanna Świercz

Ilustracje: Joanna Czarnecka

Liczba stron: 34

Wiek: 3+

Inne książki dla dzieci 3+: „Moja złość” i „Mój spokój”, „Czy będziesz moim przyjacielem?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *