3+,  4+,  5+,  6+,  O emocjach

„Czas na jogę. Zula i sprytna mucha”

Bardzo sprytna książka przed Tobą. Nerwusów zrelaksuje, śpiochów rozbudzi, a niedowiarków zmotywuje. A to wszystko za pomocą jogi, oddechu i pewnej natrętnej muchy.

"Zula i sprytna mucha"
"Zula i sprytna mucha"

Zula jest tygrysicą. Lubi spać, drzemać, chrapać i śnić. Muszka jest po prostu muchą. Bywa więc czasem natarczywa, denerwująca i zawzięta, ale za to niebywale sprytna. A gdy dowiaduje się, że Zula śni o fikaniu koziołków, skakaniu i staniu na głowie, robi wszystko, aby urzeczywistnić tygrysie marzenia. I ma na to całkiem dobry sposób – oddech, skupienie i ruch. Już wkrótce okaże się, że nawet sroga tygrysica potrafi zamienić się w psa, i to z głową w dół. A całkowity spokój osiąga, gdy na macie zamienia się w dziecko.

"Zula i sprytna mucha"
"Zula i sprytna mucha"

„Zula i sprytna mucha” to wesołe zaproszenie do podjęcia pierwszych jogowych kroków, do świadomego oddechu i do bycia tu i teraz. Ogromnie cieszę się, że książek na ten temat jest coraz więcej, bo joga to samo dobro. I mocno wierzę, że praktykowana od najmłodszych lat daje szczęście, ukojenie i harmonię. A jak pokaże historia upartej tygrysicy, daje też radość, wiarę w siebie i wolność.

Gorąco polecam każdemu, kto potrzebuje nabrać energii i uwierzyć w niemożliwe. A takiej natrętnej muszki, która dopinguje mimo wszystko, życzę każdemu z nas, dzieciom i dorosłym 🙂

"Zula i sprytna mucha"

„Czas na jogę. Zula i sprytna mucha”, Lauren Hoffmeier

Ilustracje: Ela Śmietanka

Wydawnictwo Debit, 2022

Liczba stron: 40

Wiek: 3+

Inne książki o jodze i oddychaniu: „Oddycham i znowu wszystko gra”,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *