4+,  5+,  6+,  7+,  O emocjach,  O przyjaźni i relacjach

„Gwiazda miłości”

Link do sklepu

Pokażę Ci dziś książkę, która czaruje od pierwszej strony. A w zasadzie to już od okładki. To „Gwiazda miłości”, opowieść wypełniona po brzegi magicznym ciepłem, wrażliwością i subtelnością.

Mojo Grafii tworzy książki w bardzo charakterystycznym stylu. To czułe historie, które zachęcają, aby w codziennym kołowrotku zatrzymać się na chwilę. Po to, aby dostrzec więcej, poczuć intensywniej i zrozumieć to, co jest naprawdę ważne. A świąteczny czas to idealny moment, aby w książki dla dzieci włożyć jeszcze więcej blasku, życzliwości i nadziei.

„Gwiazda miłości” to zatem opowieść, która skupiona jest wokół pewnej rodziny i magicznej umiejętności hodowania gwiazd pełnych wspomnień. Jednak najtrudniejsze w tym rytuale jest wypuszczenie gwiazdy w odpowiednim momencie. Nie każdemu się to udaje. Na przykład gwiazda babci głównego bohatera nie została wypuszczona na czas i zaginęła. A była to ważna gwiazda, bo wypełniona pamięcią o dziadku. Leo postanowi ją odszukać.

„Gwiazda miłości” spodoba się wszystkim, którzy cenią w książkach bajkowe ilustracje, miękkie i delikatne. Wydają mi się one tak ulotne, jak ulotne czasami bywają wspomnienia. Cudownie, że te pierwsze można zamknąć w przeuroczych książkach, a myśl, że kadry pięknych chwil można by uformować w gwiazdy pełne blasku, dodaje pewnego rodzaju otuchy, może nadziei.

Polecam tę książkę zawsze wtedy, gdy potrzebujesz wyciszenia, uspokojenia, poczucia, że wszystko jest dobrze. To ujmująca ciepłem opowieść o rodzinie, miłości, życzliwości i wspomnieniach, w której łatwo się zakochać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *