1+,  2+,  3+,  Edukacyjne,  Kartonówki,  O przyrodzie,  O zwierzętach

„Niesamowity spacer”

„Akademia mądrego dziecka” i seria „Niesamowity spacer” powiększyły się właśnie o dwa lśniące tytuły, „Ogródek warzywny” i „Rzeka”. Lśniące, bo zarówno okładki, jak i środek tych książek, ozdobiony jest srebrnymi, błyszczącymi tłoczeniami, które w słońcu przepięknie się mienią. Ale to tylko jedna z wielu (choć pewnie najmocniej przykuwająca uwagę) zalet tej serii dla najmłodszych czytelników. Już piszę o kolejnych 🙂

Oto one:

  • solidne wykonanie. Grube (naprawdę grube) strony, zaokrąglone rogi i poręczny format. Dzięki temu książki przetrwają próbę czasu i intensywnego użytkowania.
  • ruchome elementy, które bawią i przykuwają uwagę maluszków, ale przede wszystkim ćwiczą małe rączki, a także spostrzegawczość i podstawy logicznego myślenia.
  • krótkie i proste zdania pomagają budować słownictwo.
  • oba tytuły zapoznają dzieci z prostymi informacjami na temat życia zwierząt i roślin, więc to pierwsze elementy edukacji przyrodniczej.
  • kolorowe, pogodne i bajkowe ilustracje.
  • atrakcyjne zaproszenie do wyjścia na spacer i obserwowania przyrody.

„Niesamowity spacer” to książki, które się czyta, ogląda, maca i drapie. Które po prostu się czuje. Nie znam maluszka, który na widok tych książek, nie wyciąga rączek i nie próbuje paluszkiem przesuwać ruchomych elementów. Powiem Ci w sekrecie, że ja sama nie mogę się powstrzymać, aby się nimi nie pobawić.

„Ogródek warzywny” i „Rzeka” (jak i pozostałe tytuły z serii) to świetna okazja do wspólnego czytania, oswajania książek, budowania więzi i poznawania świata. Zachwycające, aktywizujące i wartościowe książki, które dzięki wyjątkowej oprawie sprawdzą się w roli prezentu.

Seria „Akademia Mądrego Dziecka”, „Niesamowity Spacer. Rzeka”, „Niesamowity Spacer. Ogródek warzywny”

Wydawnictwo HarperKids, 2023

Liczba stron: 10

Wiek: 0+

Inne tytuły z serii znajdziesz tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *