1+,  2+,  3+,  Kartonówki

Seria „Niesamowity spacer”. „Pod ziemią” i „Ocean”

Oto książki dla wszystkich sroczek, co lubią błyskotki. Dla małych rączek, sprytnych i ciekawskich, które cenią, gdy w książce coś się rusza, wysuwa i kręci. Dla tych, co lubią książki czasem podgryzać (super grube strony zawsze na propsie), jak pod ziemią królik marchewki. Też dla tych, co piszczą na widok rybek w akwarium, bo rybki tu będą, lecz w oceanie. Przed Tobą dwa najnowsze tytuły wyjątkowej serii „Niesamowity spacer”, „Pod ziemią” i „Ocean”.

Pod ziemią
Pod ziemią

Pod ziemią kret ryje korytarze, żuk turla drogocenne kulki, małe zajączki śpią przytulone do maminego futerka, a niestrudzone mrówki zbierają zapasy.

A w oceanie meduzy mają bal, żółw ściga się z płaszczką, delfiny skaczą radośnie, a koniki morskie kryją się w algach.

Pod ziemią

Bez względu na to, czy obserwujesz życie pod ziemią, czy w głębinach oceanu, wszędzie wiele się dzieje. Obie książki są niebywale dynamiczne (są tu przecież wysuwane elementy), pełne radości (zwierzaki są uśmiechnięte i wesołe) i kolorów (pod ziemią wcale nie jest szaroburo). I choć tekstu jest niewiele (tyle, ile potrzeba), to większość roboty robi warstwa graficzna. Posrebrzane tłoczenia, atrakcyjne, ruchome części, które tworzą nowe historyjki i ogrom detali, które na długo przykują uwagę maluszka.

Ocean
Ocean

„Pod ziemią” i „Ocean” to książki, które możesz czytać na kilka sposobów. Mogą być pretekstem do rozmów o zwierzętach, mogą zamienić się w wyszukiwanki ćwiczące spostrzegawczość, mogą też trenować sensorykę i być atrakcyjnym towarzyszem rodzinnych spacerów. A ich solidne wydanie, bardzo grube strony i poręczny format gwarantują, że zabawa tymi książki to nie jednorazowa przygoda.

Gorąco polecam całą serię „Niesamowity spacer”, bo to książki, które w spektakularny sposób odkrywają przed maluszkami świat natury. Po prostu petarda!

Ocean

Seria „Niesamowity spacer”: „Pod ziemią”, „Ocean”,

Wydawnictwo HarperCoollins

Liczba stron: 10

Wiek: 1+

Książkę „Pod ziemią” kupisz tutaj: „Pod ziemią”, a książkę „Ocean” tutaj: „Ocean”

Inne książki z serii „Niesamowity spacer”: „Deszcz” i ” Pod gwiazdami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *