O mnie

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Mam na imię Magda i moją największą radością jest bycie mamą Basi. Jestem miłośniczką literatury i pasjonują mnie książki dla dzieci. Ostatnio uzależniłam się od zapachu świeżo pieczonego chleba w domu, próbuję też stawać na głowie, dosłownie i w przenośni 😉 Czasami lubię schować się przed światem. Razem z rodziną złapaliśmy podróżniczego bakcyla i zamierzamy go rozwijać.

Z książkami zżyłam się już w dzieciństwie, a od czasu, gdy obejrzałam film „Masz wiadomość”, moim największym pragnieniem jest własna księgarnia. Kto widział film, na pewno wie, o co chodzi 😉 Zaczynam jednak od prowadzenia bloga o książkach dla dzieci. Mocno wierzę, że czytanie z dziećmi rozwija ich wyobraźnię, język i poczucie humoru. Wzmacnia poczucie wartości, a przede wszystkim pogłębia rodzinne więzi. Moją misją jest przybliżanie wartościowych książek, które bawią, skłaniają do refleksji i pozostawiają pole do dialogu. Cenię książki dla dzieci, które uczą świata, mówią o relacjach i emocjach. Moją uwagę przyciągają zarówno tytuły nowo wydane, jak i ważne pozycje sprzed lat, o których warto pamiętać.

Gdyby nie Basia, nigdy nie miałabym okazji tak mocno poznać świata dziecięcych książek, dlatego kawałek tego bloga oddaję mojej córce. Znajdziesz na nim „basiowe komentarze”, krótkie anegdotki oraz oceny książek z punktu widzenia pięciolatki 😀

Baw się tu dobrze i jeśli jeszcze nie czytasz codziennie przed snem ze swoim dzieckiem, to trzymam kciuki, że tutaj znajdziesz inspirację.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *