O mnie

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Mam na imię Magda i kocham książki dla dzieci. Dlatego przez życie idę z naręczem tych najpiękniejszych i najmądrzejszych, jakie wydają polscy wydawcy literatury dziecięcej.

Czytam książki, piszę o nich, czasem dźwigam, gdy trzeba je gdzieś zabrać, aby pokazać fajnym dzieciom i ich rodzicom. Organizuję warsztaty, na których propaguję czytelnictwo wśród dzieci i manifestuję ideę głośnego czytania dzieciom przez rodziców. Jestem przekonana, że książki mają moc terapeutyczną, są poprawiaczami humoru, a także budują solidne więzi między dzieckiem a rodzicem. Przekonuję, że czytanie dla przyjemności i relaksu, to najlepsza forma odpoczynku i sposób na pozbycie się stresu. Współpracuję z wydawnictwami i promuję wartościową literaturę dziecięcą.

Mocno wierzę, że czytanie z dziećmi działa wręcz magicznie. Dlatego będę Ci przybliżać książki wartościowe, piękne i mądre. Tylko takie tu znajdziesz.

Baw się tu dobrze, a jeśli jeszcze nie czytasz codziennie ze swoim dzieckiem, to trzymam kciuki, że tutaj znajdziesz inspirację.

Magda Brudnicka, mama Basi, żona Rafała, czuła opiekunka kudłatego Kajtka. Z wykształcenia pedagożka, uczestniczka warsztatów literackich, przyszła (kiedyś wykreślę to słowo) autorka książki. Prowadzi zaangażowane konta na Instagramie i Facebooku, na których zachęca do czytania dzieciom. Lubi ciszę, a książki wymienia czasem na dobry film. Romansuje z jogą, uczy się uważności i kocha makaron.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *