7+,  8+,  9+,  Dla nastolatków,  Edukacyjne

„Szkolnik Superdziewczyny”

Początek roku szkolnego to magiczny moment, kiedy wszystkim jeszcze się chce. Rodzicom planować zajęcia dodatkowe i szykować wyprawkę, a dzieciom schludnie prowadzić zeszyty, mieć porządek w plecaku i poukładane rzeczy na biurku. Dlatego myślę, że to najlepszy moment, aby zaszczepić w dziewczynkach organizatorski zmysł i pokazać im „Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi”. Tak, książka jest kierowana głównie do dziewczyn, sorry boys!

„Zaplanuj, zrealizuj, zrelaksuj się” to hasło przewodnie Szkolnika, o którym warto pamiętać, wchodząc w nowy rok szkolny. Dobra organizacja pomoże uniknąć niejednego kryzysu, a przede wszystkim odciąży głowę i zadba o to, aby mieć czas nie tylko na naukę, ale też na relaks i zabawę. Zaplanuj więc najbliższy tydzień albo miesiąc, zapisz ważne wydarzenia i daty, miej kontrolę nad pracami domowymi (pomoże w tym sekcja – Odrabianki. Zastanów się, co czeka Cię w tym roku szkolnym, może już teraz warto zanotować coś, co wydarzy się dopiero za kilka miesięcy.

Organizacja organizacją, ale „Szkolnik Superdziewczyny” to także zaproszenie do praktykowania wdzięczności i uważności. Możesz zapisywać w nim wspomnienia z danego tygodnia, osoby, które Cię zainspirowały lub cele, do których dążysz. To pomysły na kreatywne zabawy i okazja, aby dać upust twórczej energii. Autorka zadbała również o to, aby na stronach Szkolnika znalazły się krótkie notki o kobietach, których działania motywują i dają natchnienie.

To już 5 edycja Szkolnika, co tylko potwierdza, że dziewczyny pokochały ten wyjątkowy planer i co roku chcą się z nim organizować. A jeśli Twoja córka jest fanką przygód Emi i jej paczki, to „Szkolnik Superdziewczyny” sprawi jej wiele radości. Może to właśnie będzie prezent idealny na nowy rok szkolny?

„Szkolnik Superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi”, Agnieszka Mielech

Książkę kupisz na stronie Oficjalnego Klubu Emi lub na stronie Taniej Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *