1+,  2+,  3+,  Kartonówki,  Serie

„Hela sama”

Przed Tobą książki dla najmłodszych, które nie tylko dają przyjemność z czytania, ale również wprowadzają maluchy w samodzielny świat. Przyjemność zapewnia rymowany tekst i sympatyczni bohaterowie, a tematyka codziennych spraw zachęca do próbowania, testowania i poznawania nowego. Oto kolejne tytuły z serii „Hela sama”.

Hela sama
Hela sama
Hela sama

Wśród nich znajdą się części o sprzątaniu, dzieleniu się, myciu głowy i zostawaniu z dziadkami. Wszystkie kolorowe, urocze i stworzone do miętoszenia przez ciekawskie rączki. Książki mają też niewielki format, a sztywne i grube strony dają nadzieję na przetrwanie nawet po próbach ich konsumowania. Bardzo przyjemna oprawa, a w środku pogodne historyjki.

Hela sama
Hela sama

W jednej Hela razem z rodzicami znajdzie sposób na sprzątanie pokoju, które będzie dobrą zabawą. W drugiej pokaże przepis na zabawę bez kłótni, w kolejnej zachęci szaleństwa w pianie podczas mycia głowy, a w ostatniej miło spędzi czas z dziadkami, gdy nie będzie rodziców. Z każdej części bije optymizm, radość i spokój. I właśnie ten pogodny nastrój sprawia, że z książkami o Heli dzieci chętnie nauczą się nowych umiejętności i oswajać czasem trudne sytuacje.

„Hela sama” to świetne książki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię, zapoznają z emocjami i tłumaczą codzienność. Idealne również dla rodziców, którzy mogą inspirować się podpowiedzianymi w książce pomysłami. Polecam je także jako mądry prezent.

„Hela sama sprząta zabawki”, „Hela sama dzieli się z innymi”, „Hela sama myje głowę”, „Hela sama zostaje z dziadkami”,

Tekst: Kamila Gurynowicz

Ilustracje: Patrycja Fabicka

Wydawnictwo Wilga, 2023

Liczba stron: 16

Wiek: 1+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *