3+,  4+,  5+,  6+,  7+,  O emocjach,  Z humorem

„Nudzę się”

Nuda to strasznie wkurzający stan. Niby chcesz tę nudę przepędzić, ale nie wiesz jak. Możesz zrobić gwiazdę, podskakiwać, grać w gry, udawać, że jesteś baletnicą albo wróżkową królową. Możesz wirować, huśtać się lub śpiewać. Jednak gdy tak śmiertelnie się nudzisz, na nic zdadzą się te wszystkie pomysły. Zwłaszcza gdy podpowiada Ci je rodzic. Kiedyś powiedziałam Basi „to się rozbierz i popilnuj ubrania”. Rozebrała się. I dalej się nudziła. Czyli to wcale nie jest jakieś super ciekawe zajęcie ;).

Nudzę się
Nudzę się

A czy próbowałaś kiedyś przekonać do czegoś ziemniaka? Na przykład do tego, że dzieci są fajne? Nie? To spróbuj. Sama się przekonasz, jak można się napocić. Zupełnie jak dziewczynka z książki „Nudzę się”. Chwilę temu sama nudziła się jak mops. A teraz próbuje przekonać Ziemniaka do tego, że dzieci nie są nudne. Musisz jednak wiedzieć, że ten Ziemniak jest wyjątkowo nieprzejednany.

Nudzę się
Nudzę się

Jedyne co Ziemniak uważa za spoko, to flamingi. I nawet spotka jednego. Tylko że… Sama przeczytaj, jaki będzie finał tej historii 😉

„Nudzę się” to książka rozbrajająca, zabawna i przewrotna. Historia tyleż absurdalna, co w pewien sposób życiowa. I jestem przekonana, że razem z dzieckiem będziecie przy niej parskać śmiechem. A na pewno nie ma mowy o żadnej nudzie. Bo ta książka to gotowy zbiór pomysłów na to, jak właśnie nudę przepędzić.

Sięgnij po „Nudzę się” i baw się dobrze!

Nudzę się
Ziemniak i flaming

„Nudzę się”, Michael Ian Black, Debbie Ridpath Ohi

Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2022

Liczba stron: 40

Wiek: 3+

Inne książki dla dzieci w wieku 3+: „1000 krów”, „Nic nie przestraszy misia”, „Co to za kuleczka?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *