3+,  4+,  5+,  Kartonówki

„Reksio. Czytanki z obrazkami”

Twoje dziecko rwie się do czytania, chociaż jeszcze nie zna liter? A może zależy Ci, aby wspólne czytanie było naprawdę aktywne? Która książka wesprze malucha w pierwszych podrygach samodzielności? A u rodzica wywoła sentyment? „Reksio. Czytanki z obrazkami”, oczywiście!

Reksio
Reksio

Oto książka wprost stworzona dla małych, ciekawskich rączek, a może nawet ząbków, które lubią podgryźć trochę makulatury (kartonowe strony). Dla niecierpliwców, którzy jeszcze nie znają liter, ale tak bardzo chcą już czytać (obrazki zamiast słów). Też dla tych, co szybko się nudzą podczas czytania (angażuje uwagę). I dla każdego fana Reksia (choć pewnie większość z nich od dawna już czyta samodzielnie 😉 ).

Reksio

Reksio niepostrzeżenie poszerzy zakres słownictwa Twojego dziecka. W magiczny sposób skupi uwagę i rozwinie wyobraźnię. Wesprze samodzielne czytanie i da poczucie sukcesu. A przede wszystkim zarazi bakcylem czytania, bo da wiele radości. A Ciebie przeniesie do czasów dzieciństwa 🙂

„Reksio. Czytanki z obrazkami” to 4 proste i wesołe opowiadania. Ten ujmujący piesek z łatką zabierze Cię na wiosenną wycieczkę, latem popluskacie się nad wodą, wczesną jesienią wybierzecie się na rowerową wyprawę, a zimą będą zawody w rzucaniu śnieżkami.

I tak zleci rok (liczony w stronach. Tu będzie ich 20) i zanim się obejrzysz, Twoje dziecko poprosi o kolejną książkę. Pewnie też o Reksiu 😉

Reksio
Zabawy z Reksiem

„Reksio. Czytanki z obrazkami”, Maria Szarf

Ilustracje: Helena File-Marszałek, Krystyna Lasoń

Wydawnictwo Papilon, 2022

Liczba stron: 20

Wiek: 3+

Inne książki kartonowe: „Gdzie jesteś, małpko?”, „Profesjonaliski”, „Mój pierwszy uczuciometr”, „Czy chcesz być moim przyjacielem?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *