3+,  4+,  5+,  6+,  7+,  Picturebook

„Opowiedz mnie”

To jest po prostu sztos! Książka, którą się nie tyle czyta, ile opowiada. Ogląda, dotyka, śledzi paluszkiem ukryte w niej labirynty. I nie trzeba przy niej sztywno siedzieć. Można skakać, leżeć z nogami w górze, chodzić po pokoju albo po prostu się wiercić. Bo przy „Opowiedz mnie” trudno usiedzieć w miejscu, a przecież nasze mózgi najlepiej pracują w ruchu 🙂

Opowiedz mnie
Opowiedz mnie

„Opowiedz mnie” przeniesie Cię do innego świata. Pełnego wymyślonych stworów, księżniczek czy zwierząt. Poprowadzi przez dżungle, lasy pełne duchów i nieznajome morza. Zabierze Cię w kosmos, lot balonem czy do zamku z piasku. Zapozna z rodziną ufoludków, krasnali albo piratów. Ale co ja gadam?! Przecież Ty sam się tam zabierzesz. Sam zdecydujesz, kim będzie Twój bohater, kogo spotka, gdzie trafi i co będzie jeść. O to właśnie tu chodzi.

Opowiedz mnie

Ta książka jest inna niż wszystkie. Pobudza wyobraźnię, ćwiczy kreatywność i umiejętność tworzenia i opowiadania historii. A jeśli Twoje dziecko będzie miało początkowo opór przed budowaniem dłuższych zdań, to pomocne będą pytania, które znajdziesz na każdej stronie. To podpowiedzi, które rozkręcą i ośmielą dziecko. A może w ogóle nie będą Wam potrzebne, bo tak poniesie Was wyobraźnia.

Opowiedz mnie

Z „Opowiedz mnie” stworzysz miliony historii, które będą nieprawdopodobne i szalone. Takie, jakie dzieci lubią najbardziej. To cudowna okazja do spędzenia wesołego, rodzinnego wieczoru. Kreatywnego, pełnego śmiechu i przygód. A ponieważ za każdym razem możesz tę książkę czytać inaczej, to bądź pewien, że szybko Ci się nie znudzi 🙂

Opowiedz mnie

„Opowiedz mnie”, Magdalena Matoso

Wydawnictwo Babaryba, 2017

Liczba stron: 32

Wiek: 3+

Inne książki aktywizujące: „Van Dog”, „Profesjonaliski”, „Gratka dla małego niejadka”, „Mój pierwszy uczuciometr”, „Moja pierwsza książka o liczbach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *