Uncategorized

„Szkolnik superdziewczyny”

Szukasz prezentu dla córki, wnuczki, siostry lub sąsiadki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego? Wiesz, że zawsze powiem, że najlepszym pomysłem będzie książka. A gdyby do książki dołączyć planer? Ewentualnie planer potraktować jak książkę, bo ten, który chcę Ci dziś pokazać, trochę książkę przypomina. A na pewno jest zainspirowany pewną książkową bohaterką. Chodzi o Emi i jej Tajny Klub Superdziewczyn. Czy ktoś jeszcze nie słyszał o Emi? A o „Szkolniku Superdziewczyny”? To już czwarta edycja!

„Szkolnik Superdziewczyny” to organizer, który chciałabym mieć 25 lat temu. Dlaczego?

  • bo wypracowana organizacja mogłaby zaprocentować właśnie teraz, gdy mozolnie tworzę plan dnia, a finalnie odhaczam jeden punkt z dziesięciu. Gdzie popełniam błąd?
  • bo wdzięczność już dawno płynęłaby w mojej krwi (w „Szkolniku” jest nawet Wdzięcznik!) i nie musiałabym korzystać z aplikacji w zegarku, która codziennie mi przypomina – Magda, za co dziś jesteś wdzięczna?
  • bo już dawno znałabym swoje mocne strony i zainteresowania („Szkolnik” wzmacnia poczucie własnej wartości), bez konieczności uczęszczania w dorosłym życiu na szkolenie „Znajdź swoje mocne strony w 7 dni za 1500 zł”.
  • bo umiałabym się relaksować i odpoczywać, bez czytania poradników w stylu „Naucz się odpoczywać w 3 dni”, które same w sobie są tak męczące, że po ich lekturze muszę odpocząć

„Szkolnik Superdziewczyny” to najlepszy pomysł na prezent z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

A tak zupełnie poważnie, to „Szkolnik Superdziewczyny” jest świetną inwestycją w rozwój młodych dziewczyn. Nie tylko pomaga organizować czas (choć to jego niezaprzeczalna zaleta), ale również inspiruje do działania, dodaje skrzydeł i wiary w siebie. Podaje przykłady odważnych kobiet, które nie boją się żyć po swojemu. Pomaga osiągać sukcesy, choćby te najdrobniejsze i dbać o siebie (fizycznie i psychicznie). Uczy, że samoorganizacja jest kluczem do sukcesu, a przynajmniej do spokoju 🙂

A więc zamiast kupować czekoladki, lalkę czy kolejny zestaw gumek do ścierania o zapachu maliny ze śmietanką, zainwestuj w „Szkolnik Superdziewczyny”. Ta inwestycja szybko zaprocentuje.

„Szkolnik Superdziewczyny”, Agnieszka Mielech

Wydawnictwo Wilga, 2022

Liczba stron: 192

Wiek: 6+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *