6+,  7+,  8+,  Edukacyjne,  Picturebook

„Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn”

Dla wszystkich dzieciaków (i nie tylko ;)) ekscytujących się wszelkiej maści pojazdami, mam nie lada gratkę! Od teraz różnorakie pojazdy, a przynajmniej 16 konkretnych, nie będzie miało przed Wami tajemnic. Odkryjecie sekrety między innymi Titanica, Orient Exppressu, Zeppelina, a nawet mechanicznego kreta.

"Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn"

Książka „Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn” zabierze Was na pokład XVII-wiecznego okrętu, abyście nie tylko poznali jego konstrukcję, ale również posmakowali pirackich zwyczajów. Przekonacie się, że w wozie bojowym z czasów II Wojny Światowej panowała ciasnota, było ciemno i głośno, a żołnierze mieli wiele powodów do niepokoju. Dołączycie również do załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. A tam dowiecie się, dlaczego kosmonauci przypinają się do sedesu i czym jest choroba kosmiczna. Staniecie się nawet pasażerami pierwszej klasy samolotu Airbus A380.

"Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn"

Ogrom ciekawostek, dokładne opisy, piękne ilustracje – czego chcieć więcej? Ta książka oczaruje nie tylko pojazdowych zapaleńców, ale również laików i ignorantów techniki wszelakiej (jak ja ;)). Jest przepięknie wydana i ma spory format, dzięki czemu ilustracje są odpowiednio duże i szczegółowe, a całość przybiera formę albumu.

Polecam każdemu, kto chce wiedzieć więcej na temat maszyn, zarówno tych z przeszłości, jak i współczesnych.

"Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn"
"Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn"

„Sekrety pojazdów. Podróż do wnętrza maszyn” Pascale Hedelin, Lou Rihn

Wydawnictwo Polarny Lis, 2017

Liczba stron: 34

Wiek: 6+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *